Hakkımızda

Oto Servisim
Hakkımızda

Oto Servisim

Oto servisim firması olarak aracınız için hizmet vermekteyiz. Araç sahipleri araçlarına gerekli özeni gösteriyor. Araçlar, insanların hayatını kolaylaştırıyor. Gün içinde ulaşımı kolaylaştıran araçlar aynı zamanda enerjiden ve zamandan tasarruf sağlıyor. Fakat araçların sorunsuz bir şekilde çalışması için bazı işlemlere ihtiyaç duyuluyor. Oto servis alanında araç tamiri, bakımı ve onarımı yapan başarılı firmalardan olarak araçlar için çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Bildiğiniz üzere araçlar iki gruba ayrılıyor. Bunlar;

  • Manuel vitesli araçlar
  • Otomatik vitesli araçlar

Manuel vitesli araçlarda vites, sürücü tarafından değiştiriliyor. Otomatik vitesli araçlarda ise vites değişimi otomatik olarak yapılıyor. Son zamanlarda otomatik vitesli araçların kullanımı artış gösteriyor. Sürücüler, trafikte daha rahat hareket etmek için araç kullanıyor. Fakat kullanılan araçların yıl içinde bakımının ve onarımının yapılması gerekiyor. Eğer araç bakımını aksatılırsa araçların arızalanma olasılığı artıyor ve araçlar zamanla zarar görüyor. Araç bakımının düzenli olarak yapılması aracın sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Oto servis alanında aracınız için doğru firmayı seçerek sizler de aracınızı koruyabilirsiniz.

Oto Servis Firması Seçimini Bizimle Yapmalısınız

Oto servis firması olarak sizlere geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz. Aracınızın tamiri, bakımı ve onarımı için İstanbul’da bizi tercih edebilirsiniz. Aracınız için firmamızı tercih etmeniz sizlere birçok avantajı kazandıracaktır. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Araç sahiplerinin istek ve ihtiyaçlarını değerlendiriyor, bu doğrultuda yapılması gereken işlemleri özenle gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin firmamıza olan güvenini ve memnuniyetini sarsmak istemiyoruz. İşimizi özenle, dikkatle ve titizlikle yapıyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemiz doğrultusunda oto tamiri, bakımı ve onarımı alanında birçok çalışma yapıyoruz. İstanbul’da oto servis denildiği zaman akıllara ilk biz geliyoruz. 20 yılı aşkın süredir bu sektörün içerisinde olduğumuz için artık insanlar tarafından tanınıyoruz. Bu tanınmışlık duygusu sayesinde müşterilerimizle bir aile oluşturmayı başarıyoruz. Firma olarak kendimizi geliştiriyor, yeniliyor ve en doğru çalışmalarla hizmet veriyoruz. Farklı alanlarda çalışma yapıyor olmamızın asıl nedeni yeterli çalışma arkadaşına sahip olmamızdır. Alanında başarılı kadromuzla firma içerisinde profesyonel hizmet verebiliyoruz.

Oto Servis Alanında Hangi Çalışmaları Gerçekleştiriyoruz?

Oto servis sektöründe firma olarak geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler şu şekilde;

Oto Servisim ailesi olarak beyin tamiri, yol yardımı, otomatik vites tamiri, araç bakımı, kaporta tamiri ve şanzıman tamiri alanlarında hizmet veriyoruz. Araçların beyin tamiri için özel sistemlerden yardım alıyoruz. Kullandığımız sistem sayesinde aracın asıl problemini kısa sürede belirliyor ve bu doğrultuda tamir çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Aracınızla seyir halindeyken herhangi bir sebepten dolayı yolda kalabilirsiniz. Yolda kaldığınız zaman firmamızı arayarak yol yardım isteyebilirsiniz. 7/24 ekibimize ulaşabilir, bulunduğunuz yere kısa sürede destek ekibini çağırabilirsiniz. Firmamızda vites tamiri üzerine hizmet veriyoruz. Aracınızın vitesinde herhangi bir sorun olduğu zaman uzman ekibimizden yardım alabilir, yaşadığınız sorunu sonlandırabilirsiniz. Geniş kapsamlı oto servis hizmeti sunan firmamızda araç bakımı ve kaporta tamiri de yapılmaktadır.

Sektörün başarılı oto servis firması olarak 20 yıllık tecrübemizi kullanıyor, alanında profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz. Son teknoloji cihazlarımız, yüksek kaliteye sahip malzemelerimiz, bilgi ve birikim sahibi ekibimiz sayesinde aracınız için en iyi hizmeti sunuyoruz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda 7/24 bizimle iletişime geçebilir, firmamıza gelerek destek alabilirsiniz. Çalışkan, azimli, yeniliğe ve gelişime açık, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

7/24 hizmetimiz için bize ulaşın.
Call Now ButtonHEMEN ARA